Hakkımızda

Saraçlar Tır Kamyon Çekici Otobüs İş Makinesi ve Oto Döşeme olarak 1957 yılından beri elde edinilen bilgi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren ağır vasıta oto döşeme, perde döşeme, koltuk döşeme, iç dizayn döşeme alanlarında imalat yapan ve uzman kadroya sahip olan firmamız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en özgün tasarımları ve özel üretimleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Tır iç döşeme, tır koltuk döşeme, tır iç dizayn, tır perde döşeme, kamyon iç döşeme, kamyon koltuk döşeme, kamyon iç dizayn, kamyon perde döşeme, otobüs iç döşeme, otobüs koltuk döşeme, otobüs iç dizayn, otobüs perde döşeme, iş makinesi iç döşeme, iş makinaları koltuk döşeme, iş makinesi iç dizayn, çekici iç döşeme, çekici koltuk döşeme, çekici perde döşeme, çekici iç dizayn, oto iç döşeme, otomobil koltuk döşeme, oto dizayn, otomobil perde döşeme hizmetlerini sunmaktayız.

Hizmetlerimiz aracınızın firmamıza geldiği andan tüm işlemlerinin bitimine kadar tüm hizmetleri
kapsamaktadır. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede otomotiv sektöründe tanınmış ve koltuk döşeme, iç döşeme, perde döşeme, iç aksesuar döşeme gibi konularda Konya’da ve Türkiye’de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, daima hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve süreklilik için gereken en önemli prensibin hizmette dürüstlük ve kalite olduğunu biliyor ve sizlere sunduğumuz tüm ürünlerin imalatını kendimiz yapıyoruz.

Müşterilerimizin desteği ile her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor, bizden desteğini esirgemeyen tüm müşterilerimize teşekkür ediyor ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Döşeme İmalatı

Tüm marka ve model tırlarınıza, kamyonlarınıza, otomobillerinize, çekici, otobüs ve iş makinalarınıza uygun koltuk döşemeleri, iç döşemeler, iç aksesuarlar ve perde döşemeleri imalatı yapmaktayız.

Kaliteli Malzeme Uzman İşçilik

İmalatını yaptığımız tüm ürünlerimiz birinci sınıf kalitededir. İsteğinize özel imalat yapmakta ve sizlere uzman işçiliğimiz ile takdim etmekteyiz. Koltuk, perde ve iç döşeme adına aradığınız ne varsa biz de mevcuttur.

Yerimizde Montaj ve Tüm Türkiye’ye Döşeme Gönderimi

Firmamızda tır, kamyon, çekici, otobüs, iş makinesi ve otomobillerin iç döşemelerini, koltuk döşemelerini, perde döşemelerini ve aksesuar döşemelerini yapmaktayız. Ayrıca sipariş almakta ve Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Ekonomik Fiyatlar

Tüm ürünlerimiz uygun fiyatlıdır. Cebinizi yakmayan fiyatlar ile yüksek kaliteli döşeme ürünlerimizi kullanabilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir kalitemizden ödün vermeden yüz binlerce aracın döşemelerini yapmaktan mutluluk duyuyoruz.